blabla

nnjdknk

Tammen Varjossa

irish soft coated wheaten terrier

Chovná stanica Tammen Varjossa - Irish Soft Coated Wheaten Terrier


Prajeme všetkým krásne sviatky a šťastný Nový rok! :) *** Merry Christmas and Happy New year! :)

Merry_christmas_1

 

Naše stránky budú prechádzať rekonštrukciou v najbližších týždňoch a mesiacoch. Dúfam, že výsledok vás všetkých poteší a prinesie nové info a možnosti. Stranka bude tiez aj v anglickom a mozno aj v Nemeckom ci Finskom jazyku.

/***/

Our pages will be reconstructed in next weeks/months. We hope, that the result will be good and it will bring new info and options. The page will be also in other languages, English, and maybe also German and Finnish, we will see.


Náš druhý vrh predbežne plánujeme na LETO 2015

Bude to druhý a zároveň posledný vrh našej Galy, otec ešte nie je dohodnutý. Vrh sa uskutoční len ak budú vhodné podmienky a bude vopred dostatok záujemcov o šteniatka.

Naše psíky dávame len do overených rúk, preto sa prosím v prípade záujmu ozvite čím skôr, aby sme sa mohli lepšie spoznať. Preferujeme ludi, ktory hladaju spolocnika a psika pre radost, nie chovatelov.

/***/

Our second litter will be propably in SUMMER 2015

It will be second and also last litter of our Gala, the father is not known yet. Litter will be carried only if there will be favourable conditions and enough people interested in puppies.
We are giving pups only to trusted people, so please contact us early as you can in case of your interest.
We prefer people which are searching for dog-companion for joy, not breeding.


Vitajte! Sme mladá slovenská chovná stanica plemena Irish Soft Coated Wheaten Terrier - Írsky jemnosrstý pšeničný teriér, ktoré je v tunajších končinách ešte pomerne málo známe. Aj preto by sme ho chceli priblížiť a ukázať, aký môže byť Wheaten milujúci spoločník. Sami sme si plemeno osvojili veľmi dávno a náš prvý Wheaten, fenka Gala Dalí Wheaten Darling nám robí radosť už skoro štyri roky.

Unite Language Switcher

fsvsdfv

sdfvdfvsd

 
 

Hot News

Nájdete nás aj na Facebooku

 

Kontaktujte nás

Simona Štefanková

chovateľ


Bratislava - Karlova Ves

Telefón: +421 903 533 456

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.